Volné pracovní místo  Plánovač výroby (M/Ž) - atraktivní ohodnocení, 13. mzda, navyšování mzdy, finanční příspěvky!

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 45 000–50 000 Kč / měsíc

Hledáme zkušeného plánovače výroby, který by se připojil k našemu dynamickému týmu ve špičkové mezinárodní výrobní společnosti. Pokud hledáte příležitost stát se součástí inovativního prostředí, kde se oceňuje Vaše zkušenost a Váš přínos, pak jste na správném místě. Přidejte se k nám a pomozte nám dosahovat našich výrobních cílů s maximální efektivitou a profesionalitou!

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Roční navyšování mzdy
  • 13. mzda
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené
  • Systém Cafeterie
  • Plně hrazené stravování
  • Kariérní růst a osobní rozvoj
  • Moderní zázemí v mezinárodní společnosti
  • Pravidelné firemní akce a teambuildingy
  • Přátelský pracovní kolektiv

Jaká je náplň práce?

  • Plánování výroby dle požadavků zákazníka
  • Koordinace a příprava plánů toku materiálu od dodavatelů k zákazníkům
  • Správa objednávek, materiálu a řešení logistických reklamací
  • Optimalizace skladových zásob a revize pojistných zásob
  • Řízení inventurních diferencí a kontrola dodávek materiálů
  • Práce v systému SAP a podpora ostatních plánovačů
  • Podpora předsériové logistiky a změnového řízení
  • Práce s BOMy a jejich kontrola
  • Zástup manažera dodavatelského řetězce

Co od Vás potřebujeme?

  • Praxe na obdobné pozici a zkušenosti s plánováním výroby
  • Znalost kapacitního plánování
  • Znalost práce na PC (hlavně Excel a SAP)
  • Znalost anglického jazyka

Připojte se k nám a staňte se klíčovým článkem v našem týmu plánovačů výroby. Získáte nejen příležitost rozvíjet své profesní dovednosti a kariérní možnosti, ale také budete součástí přátelského a podpůrného pracovního prostředí. Pokud máte touhu posunout se vpřed a dosáhnout společných úspěchů, pak neváhejte a přihlaste se k nám ještě dnes!

Máte zájem o nabídku Plánovač výroby (M/Ž) - atraktivní ohodnocení, 13. mzda, navyšování mzdy, finanční příspěvky!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Katka Konzultant z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Plánovač výroby (M/Ž) - atraktivní ohodnocení, 13. mzda, navyšování mzdy, finanční příspěvky!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.